Samochody celebrytek

Skoro już zaczęłam temat pięknych kobiet i luksusowych samochodów to pozwólcie, że go tak szybko nie skończę ;). Dzisiaj chciałabym zająć się ciekawym i ‚lokalnym’ tematem mianowicie tym czym jeżdżą nasze piękne polskie aktorki, celebrytki i piosenkarki! Generalnie skupię się na wszystkich najbardziej popularnych paniach polskiego ‚showbiz.’ czy światka artystycznego. No to do dzieła ;)!

Zrzut ekranu 2016-06-20 o 14.08.53Anna Lewandowska

  • To chyba moja ulubiona postać ostatnimi czasy na polskiej scenie publicznej. Kobieta silna, inteligentna, zaradna i do tego nieziemsko piękna! Oczywiście niezwykle popularna i bogata :). Czym jeździ Anna Lewandowska? Zdecydowanie najczęściej możemy ją spotkać w białym, ekskluzywnym samochodzie jakim jest Mercedes E250.

marina-przywiozla-wojciecha-szczesnego-na-zgrupowanie-reprezentacji-polski-296389-GALLERY_BIGMarina Łuczenko

  • To kolejny genialny przykład na piękną kobietę z klasą, która jeździ równie pięknym samochodem ;). Zanim powiem wam jakie auto upodobała sobie Marina pozwólcie, że dodam od siebie kilka słów. Pani Łuczenko to pracowita, młoda piosenkarka, która dobrze wie co to ciężka praca. Nie jest to kobieta, która lubi ‚leżeć i pachnieć’ dlatego jest idealnym przykładem do mojego posta ;). Marina Łuczenko wybrała dla siebie Porsche Cayenne

anna-mucha_22591703sAnna Mucha

  • To doskonale wszystkim znana, świetna polska aktorka ale zarazem piękna, mądra i zadbana mama. Podobnie jak panie powyżej, jest idealnym przykładem, który spełnia wszystkie moje wymagania. Czym jeździ śliczna Mucha? Oczywiście marka luksusowa i bardzo droga ;). Anię spotkamy w Mercedesie CLS Shooting Brake!

Źródło zdjęć: afterparty.pl, party.pl, superauto.pl

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.