Ford GT z LEGO już w 2017

Pokażcie mi osobę, która nigdy nie bawiła się klockami Lego i to nie tylko w dzieciństwie :)? Nie widzę nikogo… no tak, bo przecież nie ma już takich osób. Obecnie klocki Lego są wszędzie i nawet 80-letnie babcie wiedzą o co chodzi ;). Dlaczego postanowiłam napisać o Lego? Ano mam pewien bardzo ważny powód, który oczywiście jest związany z moim ukochanym… Fordem! Zapraszam do lektury kochani :).

  • Pamiętam, że jako mało dziewczynka dostałam kilka razy klocki Lego. Bardzo je lubiłam i jak tylko znalazły się w moim domu, natychmiast zaczęłam budować przeróżne konstrukcje. Kiedy byłam starsza, na rynku pojawiły się klocki Lego, które można było sterować czyli tzw/ Logo Technics? Mój kuzyn przyjechał do mnie z samochodem, który sam zbudował. Bawiliśmy się nim cały dzień. I tak, po tylu latach, Lego ponownie daje o sobie znać. W ekskluzywnej kolekcji Lego Speed Champions zobaczymy piękne Fordy! Będą to dwa modele, które wygrały wyścigi w Le Mans w 1966 roku i w obecnym, 2016 roku :).
  • Team Lego już rozpoczął współpracę z projektantami marki Ford by dopracować każdy szczegół nowych modeli Lego – Ford :). Co ciekawe do zbudowania zostaną nie tylko same samochody. Teamy połączą siły by stworzyć również… kierowców oraz flagę startową i puchar zwycięzcy!
  • Z pewnością będzie to nie lada gratka dla wszystkich (dużych i małych) fanów Lego. Samochody Ford GT będą dostępne w sprzedaży w 2017 roku na stronie internetowej marki Lego.

Na koniec dodam, że w obecnej ofercie Lego już są modele Forda! Możecie nabyć pięknego Mustanga lub Forda F 150. Jutro mikołajki więc polecam na prezent dla maluchów… ;).

Źródło zdjęć: ford.com

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.