Mały kierowca ;)

Macie malucha, który ledwie zaczął chodzić, a już szykuje się do prowadzenia ‚samochodu’? Jeżeli tak, to dobrze trafiliście bowiem dzisiaj chciałabym podzielić się z wami pewną ciekawostką odnośnie tego jak rozwijać pasje u takiego malucha, a wszystko na prawdziwym przykładzie :)!

Otóż, rodzice pewnego małego chłopca postanowili zrobić mu dużą niespodziankę i zabrali go na tor wyścigowy aby ten pojechał… McLarenem!!! Oczywiście nie ma tu żadnej ściemy, chłopczyk tak naprawdę został zaproszony przez team McLarena, który zaprezentował światu prawdziwy, miniaturowy model P1! Brzmi genialnie prawda ;)?

Brytyjska firma stworzyła ten pojazd z myślą o dzieciach do lat sześciu. Auto jest idealną kopią oryginału. Team McLarena pracował intensywnie nad tym aby zachować każdy detal i muszę przyznać, że chyba im się to udało :).

  • Przede wszystkim elektryczne nadwozie mini McLarena jest otwarte co sprawia wrażenie, że to prawdziwy wyścigowy pojazd! Rodzice nie muszą się jednak martwić o swoje pociechy bo auto zabawka jest bardzo bezpieczne.
  • McLaren dla najmłodszych może rozpędzić się do 4,8 km/h. Wydaje się mało ;)? Nic bardziej mylnego bo ta prędkość dla dzieci do lat sześciu to całkiem zawrotna prędkość!
  • Pojazd ma zainstalowany przycisk start/stop i możemy posłuchać muzyki z odtwarzacza MP3.
  • Auto zabawka zostało również wyposażone w skrzynię biegów – trzy biegi i nawet bieg wsteczny!

Ten model samochodu dla dzieciaków kosztuje około 375 funtów i jest dostępny w pięknym żółtym kolorze. Zatem jeżeli widzicie, ze wasza pociecha wykazuje zainteresowanie samochodami, warto kupić mu takie cacuszko ;)!

Źródło zdjęć: topgear.com

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.