Akcesoria dla samochodów Ford – foteliki dziecięce i haki

Foteliki dziecięce, haki holownicze to wybrane akcesoria, które mogą sprawić, że wasz samochód będzie jeszcze bardziej taki jak… wy ;).

Akcesoria dla samochodów Forda są idealnie dostosowane do potrzeb wymagających kierowców. Dzięki nim możecie dowolnie spersonalizować samochód jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i komfort jazdy :).

Zapraszam na krótką charakterystykę poszczególnych akcesoriów.

BlobServerWysuwany hak holowniczy

  • Hak holowniczy Forda został zaprojektowany w taki sposób aby spełnić wymogi prawne, wewnętrzne ale także surowe standardy bezpieczeństwa firmy motoryzacyjnej Ford. Haki są poddawane przeróżnym testom i sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa. Ford postarał się aby były kompletnie kompatybilne oraz zintegrowane z systemem Multiplex Twojego Forda oraz z układami elektrycznymi. Dodatkowym plusem haków holowniczych Forda jest ich mobilność ;). Kierowcy, którzy nie chcą aby hak zaburzał idealną linię nadwozia ucieszą się z informacji, że hak może być szybko schowany pod zderzak!

BlobServer (1)Foteliki dziecięce

  • Foteliki bezpieczeństwa dla dzieci to ‚must have’ każdego rodzica z małym dzieckiem. Bezpieczna podróż z maluchem to priorytet Forda, który sprostał surowym przepisom i wymaganiom standardów jakie obowiązują foteliki bezpieczeństwa dla dzieci. W ofercie Forda znajdziemy szeroką gamę fotelików w różnych wielkościach dla dzieci w różnym wieku. Wszystkie foteliki dziecięce Forda spełniają normę ECE 44/04 oraz posiadają systemy mocowania ISOFIX. Wszyscy rodzice, którzy chcą być pewni, że maksymalnie zadbali o bezpieczeństwo swojego dziecka powinni zainteresować się fotelikami Forda. Pamiętajcie, ze niezabezpieczone dzieci w samochodzie są siedmiokrotnie bardziej narażone na ryzyko odniesienia obrażeń!

Źródło zdjęć: ford.pl

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.