Akcesoria Ford

Chcesz samodzielnie dobrać dodatki do swojego samochodu? Teraz możesz to zrobić dzięki genialnej ofercie Forda!

Marka motoryzacyjna stworzyła dział dzięki, któremu możesz wybrać wszystkie te akcesoria dzięki którym twój samochód stanie się równie wyjątkowy i niepowtarzalny jak ty :).

Wybór samochodu wiąże się nie tylko z możliwościami finansowymi – to wybór swojego drugiego ‚ja’. Nie bez powodu mówi się ‚pokaż mi jakim samochodem jeździsz, a powiem ci kim jesteś’ ;). Możliwości jakie stwarza przed swoim klientami marka Ford są wspaniałe bo kierowca ma realny wpływ na to jak będzie wyglądał ich samochód. Dodatkowo wszystkie akcesoria i innowacyjne rozwiązania jakie proponuje Ford są tak zaprojektowane i przetestowane, aby idealnie współgrać z twoim samochodem ale i twoim życiem :).

Jakie akcesoria są dostępne w ofercie? Pozwólcie, że wybiorę kilka i krótko scharakteryzuję.

Rolety przeciwsłoneczne ClimAirBlobServer (1)

  • Te rolety to zdecydowanie coś innego od tego co możecie spotkać na rynku motoryzacyjnym. Nie tylko maksymalnie redukują promieniowanie słoneczne ale do tego są bardzo eleganckie i mogą być używane nawet przy otwartej szybie! Oczywiście system mocowania rolet ClimAir jest całkowicie niewidoczny, a system działania jest szybki, cichy i bezproblemowy.

Owieki ClimAir BlobServer

  • Owiewki jakie zaprojektowała marka Ford to kolejny skok do prestiżowego świata. Jednocześnie są eleganckie i praktyczne. Zmniejszają zawirowania powietrza i hałas co znacznie wpływa na komfort jazdy. Przyjemność ich użytkowania odczujecie nawet podczas lekkiego deszczu!

Na kolejną ‚porcję’ genialnych akcesoriów Forda zapraszam już wkrótce.

Źródło zdjęć: ford.autoklimat.com.pl, ford.pl

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.