autorka

Mam na imię Zosia i jestem świeżo upieczonym kierowcą. Bardzo długo wzbraniałam się przed zrobieniem prawo jazdy ale w końcu za namową męża postanowiła przełamać swój strach i usiadłam za kółkiem. Zdałam za drugim razem i od tego czasu coraz bardziej lubię jeździć samochodem.

Niedawno dostałam od męża swój pierwszy samochód czyli małego Forda Ka. Jest to samochód, który sama wybrałam i natychmiast się w nim zakochałam :). Jest malutki, zgrabny i do tego jest w pięknym krwistym kolorze ;). Bardzo podobają mi się Fordy, a to małe cudo jest dla mnie idealne bo żaden korek i wąskie uliczki w mieście nie są mi straszne.

Jak wskazuje nazwa mojego bloga, jestem fanką Fordów i od jakiegoś czasu jestem także szczęśliwą współposiadaczką pięknego i dynamicznego Forda ST!

Bloga stworzyłam w konkretnym celu ale jak to bywa z czasem (w moim przypadku szczególnie 😉 haha) wszystko się zmienia. Z początku blog miał być wyłącznie o samochodach z punktu widzenia kobiety, która jest totalnie zielona w tym temacie ale z czasem – jak pewnie sami zauważyliście, zaczęły się tu pojawiać teksty związane z moim życiem codziennym i dlatego fordokiemkobiety.pl stał się blogiem typu ‚lifestyle’. Jednak jakby nie było jest to dalej blog o motoryzacji moimi oczami więc jeżeli ktoś z was także nie ma zbyt dużej wiedzy o świecie samochodów to zapraszam do zaglądania, ponieważ postaram się tutaj tłumaczyć to i owo ;).

Oczywiście nie nastawiajcie się na bardzo ambitne teksty tłumaczące skomplikowane mechanizmy, które dzieją się pod maską samochodu! Wszystko z czasem kochani ;).

Zapraszam serdecznie do zaglądania i komentowania!

Zosia