Samochody celebrytek

Skoro już zaczęłam temat pięknych kobiet i luksusowych samochodów to pozwólcie, że go tak szybko nie skończę ;). Dzisiaj chciałabym zająć się ciekawym i ‚lokalnym’ tematem mianowicie tym czym jeżdżą nasze piękne polskie aktorki, celebrytki i piosenkarki! Read more Samochody celebrytek

Galaxy Twin-Turbo, 210 KM, PowerShift już od 152 850 zł.!

Osoby zainteresowane nowym Fordem Galaxy z pewnością bardzo się ucieszą, ponieważ już niedługo samochód będzie dostępny w sprzedaży w autoryzowanych salonach Forda z rabatem do 9 200 złotych! Read more Galaxy Twin-Turbo, 210 KM, PowerShift już od 152 850 zł.!

Jak dbać o samochód – cz. 2

Pozwólcie, że zacznę od popularnego i jednocześnie bardzo mądrego hasła: „Lepiej zapobiegać niż leczyć”. Pozwoliłam sobie zacytować to przysłowie, które odnosi się do profilaktyki leczenia ludzi jednak można go także idealnie dopasować do dbania o „zdrowie” samochodu. Odpowiednie dbanie o swój pojazd zaoszczędzi nie tylko dużo stresu i czasu ale także pozytywnie wpłynie na zasobność portfela.

Read more Jak dbać o samochód – cz. 2

140 osób już bez prawka!

Pamiętacie o przepisach, które obowiązują od 18 maja? Jeżeli nie to radzę sobie przypomnieć bo policja już zabrała prawo jazdy ponad 140 kierowcom! Osoby te kierowały samochodem przekraczając prędkość co najmniej o 50 km/h na terenie zabudowanym. Read more 140 osób już bez prawka!