Coś pod choinkę dla kierowcy… ;)

Prezenty kupione ;)? Pamiętajcie, że już za niecały tydzień mamy Wigilię i najwyższa pora aby rozejrzeć się za idealnym prezentem gwiazdkowym dla najbliższych! Ja w tym roku postanowiłam kupić dla wszystkich coś z dziedziny… motoryzacji :). Od niedawna wszyscy w mojej rodzinie jeżdżą samochodem (moja mama zrobiła prawo jazdy o czym miałam okazję pisać na blogu) i wszyscy są ‚zakochani’ w swoich samochodach dlatego myślę, że każdy powinien ucieszyć się z małego drobiazgu.

  • Mamie postanowiłam zaprenumerować jakieś dobre czasopismo motoryzacyjne. Mama jest osobą, która dużo czyta więc z pewnością ucieszy się z takiego prezentu. Będzie miała szansę dowiedzieć się czegoś więcej o samochodach. Cena takiej prenumeraty waha się ok około 60 złotych do 120 złotych. Wszystko zależy od tego jakie czasopismo wybierzemy oraz od tego na jak długi czas. Myślę, że prenumerata na rok jest idealna ;).
  • Tacie postanowiłam kupić podkładki antypoślizgowe na deskę rozdzielczą. Małe, czarne podkładki na które można położyć na przykład okulary przeciwsłoneczne czy korekcyjne, telefon komórkowy lub inny przedmiot, który musimy mieć pod ręką podczas jazdy. Cena podkładki to mniej więcej 10 złotych za sztukę.
  • Brat dostanie ode mnie skórzane rękawice sportowe do jazdy samochodem. Jest fanem wyścigów samochodowych i czasami zdarza mu się pojechać na tor gdzie ściga się ze swoimi przyjaciółmi. Wiem, że od jakiegoś czasu poszukiwał dobrych, skórzanych rękawic do codziennej jazdy samochodem dlatego z pewnością ucieszy się na ten prezent :). Ceny dobrej jakości rękawic zaczynają się od około 100 złotych.
  • Z kolei mój mąż dostanie… mycie samochodu z woskowaniem i tapicerką. Cena to około 400 złotych :).

A wy co planujecie dla swoich najbliższych?

Źródło zdjęć: ntbtrk.com

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.