Dla niej

Już za kilka dni będziemy mieli dzień szczególny i pewnie nie muszę Wam mówić o jaką datę chodzi ;). Oczywiście o dzień kobiet. Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam każde pozytywne święto podczas, którego moi najbliżsi chcą mnie obdarować upominkiem, chcą mi złożyć życzenia, przytulić mnie czy np. zabrać na uroczystą kolację. W związku z tym chciałabym podzielić się z Wami, drodzy panowie – pomysłami na prezent dla Waszych pięknych pań. Naturalnie będzie to prezent związany z motoryzacją ;).

Przejażdżka sportowym samochodem

To prezent, który z pewnością spodoba się każdej fance motoryzacji ale nie tylko. Kreatywni panowie mogą wykupić dla Was kilka godzin jazdy ekskluzywnym, wyścigowym autem lub godzinę na torze wyścigowym. Myślę, że to prezent, który każda kobieta będzie wspominać jeszcze przez lata :).

Czujniki parkowania

Jeżeli któraś z pięknych pań nie posiada w swoim samochodzie wbudowanych czujników parkowania, zachęcam by je zainstalować. To genialne rozwiązanie dla wszystkich kierowców. Dzięki czujnikom nie musimy się już martwić o to, że zarysujemy samochód. Obecnie większość nowych samochodów w pakiecie podstawowym ma wbudowane czujniki parkowania, zarówno przednie i tylne.

Voucher

Jeżeli Twoja partnerka nie posiada garażu, zachęcam do stworzenia „vouchera”. Może być to voucher na codzienne odśnieżanie samochodu w zimowych miesiącach. Gwarantuję, że Wasza kobieta będzie skakać z radości. Może być wymiana opon lub załatwienie przeglądu. Rodzaj vouchera powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb.

A może Wy macie trafione pomysły i chcecie się nimi podzielić? Zachęcam do komentowania.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.