Fałszywe prawo jazdy

Chcecie zrobić prawo jazdy ale ciągle coś was powstrzymuje? Nie wierzycie w swoje umiejętności, a samochód omijacie szerokim łukiem ale pomimo tego, ‚po cichu’ marzycie o posiadaniu prawka? Okazuje się, że Polacy znaleźli sposób na tą bolączkę i niestety wcale nie jest to zbyt mądry pomysł… . Zapraszam na najnowszy post!

Chcesz jeździć samochodem ale boisz się egzaminu? A może zdawałeś już kilka razy ale niestety z negatywnym skutkiem? Nie wierzysz, że ci się uda? Nie stać cię na drogi kurs na prawo jazdy? Jesteś bardzo dobrym kierowcą ale nie stać cię na egzamin? A może straciłeś prawo jazdy (niesłusznie), a jesteś zmuszony wsiadać za kółko?

Niestety takie pytania mają Cie tylko utwierdzić w przekonaniu, że jesteś genialnym kierowcą bez uprawnień – oczywiście z niewiadomych i totalnie niezrozumiałych przyczyn. Gdzie je znajdziesz? Na ogłoszeniach… . Ogłoszeniach, które namawiają cię do tego byś złamał prawo.

Szybko i rzeczowo. Sprawnie i szybko. Szybko i bez stresu. Szybko i bez pytań. Legalnie i szybko. To tylko część sloganów, które mają cię zachęcić do zakupu fałszywego dokumentu na prawo jazdy. Okazuje się, że w internecie, bez żadnego problemu, można znaleźć setki ogłoszeń gdzie można kupić fałszywe prawo jazdy już od… 500 złotych! Oszuści proponują nieprawdziwe dokumenty w terminie dwóch tygodni od zgłoszenia. W zależności od jakości prawa jazdy, ceny wahają się od 500 do 5 000 złotych… .

Dlaczego nie warto dać się naciągnąć? Czym grozi ci wyrobienie fałszywych dokumentów? Jeżeli chcecie wiedzieć więcej, zapraszam już niebawem na bloga.

Źródło zdjęć: policja.pl

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.