Ford Ka już od… 29 900 złotych!

Idealny samochód to m.in. taki, który… mało kosztuje ;). Wyobraźcie sobie, że zaproponuję wam piękny samochód prosto z autoryzowanego salonu samochodowego w bardzo atrakcyjnej cenie. Niemożliwe? Otóż możliwe! Zbliża się koniec roku, a wraz z nim rozpoczyna się sezon promocyjny na nowe auta w autoryzowanych salonach samochodowych!

Muszę przyznać, że co roku czekam na ten moment, ponieważ jestem ciekawa nowych promocji. Zawsze warto pamiętać, że wyprzedaże to doskonała okazja na zakup nowiutkiego auta. Właśnie dzięki wyprzedaży rocznika mogliśmy z mężem kupić mojego małego Forda Ka ;).

Promocje i rabaty są bardzo różne i wszystko zależy od modelu samochodu. Wszystkie informacje z pewnością są zamieszczone na stronie internetowej oraz bezpośrednio w salonie. W związku z tym, że jestem fanką Forda jak zresztą wskazuje nazwa mojego bloga 😉 postanowiłam podzielić się z wami szczegółami na temat wybranych modeli Forda w promocyjnej cenie. Już od Nowego Roku Ford wietrzy swoje magazyny w związku z czym proponuje wybrane roczniki w bardzo atrakcyjnych cenach.

Pozwólcie, że pierwszym modelem, którym się zajmę będzie właśnie ‚mój’ Ka ;). Ford Ka to mały samochodzik idealny do miasta. Dzięki swoim małym gabarytom wyjątkowo łatwo się go prowadzi i żaden parking mu nie straszny ;)! Ford Ka jest do nabycia w okazyjnej cenie 29 900 złotych w wersji Trend. Myślę, że jest to bardzo dobra cena dlatego zachęcam do sprawdzenia samochodu w autoryzowanym salonie! Od siebie mogę dodać, że to genialny samochód dla każdego mieszczucha ;).

Źródło zdjęć: ford.pl

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.