Ile samochodów kochane ;)?

Ile samochodów potrzebuje kobieta? Zastanawialiście się kiedyś ile chciałybyście mieć samochodów, a ile tak naprawdę potrzebujecie ;)?

Temat bardzo przyjemny, ponieważ kto nie chciałby rozmyślać nad tym ile samochodów umieścić w swoim garażu ;). Ja mam jeden i uważam, że to już duży luksus, ponieważ mój małżonek również ma jeden, a w związku z tym każdy z nas jest niezależny co jest bardzo ważne. Tak więc to moja odpowiedź na powyższe pytanie – każdy powinien mieć swój własny samochód :).

Oczywiście nie każdego stać na własny samochód w szczególności, kiedy w rodzinie są dzieci, ponieważ duża rodzina generuje większe koszty, a jak wiadomo – utrzymanie samochodu nie należy do najtańszych.

Co innego gdybym miała nieograniczony zasób gotówki. No właśnie, na ile samochodów bym sobie pozwoliła…?

  • Myślę, że nie można by było mnie zaliczyć do rozpuszczonych gwiazd chociaż jak powszechnie wiadomo – apetyt rośnie w miarę jedzenia ;). Myślę sobie jednak, że trzy samochody byłyby idealne. Jak już kiedyś pisałam na blogu moim marzeniem jest duża terenówka – na przykład Ford Ranger, który jest spełnieniem moich marzeń i Ford Mustang, który skradł moje serce w zeszłym roku. W garażu znalazłby się także trzeci samochodzik… Ford Ka ;)! Tak kochani, to moje obecne autko, które uwielbiam i nigdy bym się go nie pozbyła! Jest malutki, zgrabny i wszędobylski. Nic się przed nim nie ukryje i za to go tak bardzo lubię. Każde miejsce parkingowe jest moje :).

A wy? Jakie samochody umieścilibyście w swoim garażu?

Źródło zdjęć: carbuzz.com

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.