Mini, Ka i Fiat 500

Samochód dla nowoczesnej, luksusowej kobiety? Pewnie część z was powie, że to niemożliwe by wybrać trzy najbardziej atrakcyjne modele bo to kwestia gustu i tyle ile głów tyle faworytów? Okazuje się, że wcale nie! Polki dzielą się na dwie grupy. Kochamy opływowe linie, mocny silnik z wyższej półki i małe, zgrabne ale za to bardzo modne „mieszczuchy” :). Które samochody skradły nasze serca? Zapraszam do lektury kochane.

Mini

To marka motoryzacyjna, która należy do koncernu BMW. Jak się okazuje, uwielbiamy małe i zgrabne Mini w każdej wersji. Trudno się dziwić bo te samochody nie tylko pięknie wyglądają. To najwyższa półka, która ma pod maską wspaniały silnik. Jedynym minusem jest… cena. Niestety nie należą do najtańszych pojazdów.

Fiat 500

To idealna alternatywa dla droższej wersji Mini. Oczywiście, nie może porównywać tych dwóch samochodów bo jest to inna klasa jednak z punktu widzenia wielu kobiet, to właśnie to na czym zależy nowoczesnym i niezależnym paniom. Podobnie jak Mini, Fiat 500 jest mały, zgrabny, a jednocześnie uwodzicielski. Gdzie się nie pojawi, kradnie ciekawskie spojrzenia gapiów. Idealny pojazd do miasta, a do tego w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ford Ka

To trzecia wersja samochodów z pierwszej „mniejszej” grupy, które pokochały Polki. Ford Ka to nowoczesny pojazd, który został wyposażony w najnowsze rozwiązania dzięki czemu sprosta oczekiwanim nawet najbardziej wymagających kobiet sukcesu. Zwrotne i zgrabne auto, które idealnie sprawdzi się na zakorkowanych ulicach :).

Jeżeli jesteście ciekawe o jakich samochodach marzy druga połowa Polek, zapraszam już niebawem.

Źródło zdjęć: google.com

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.