Urus początkiem?

Coraz większa popularność SUV’ów nikogo nie dziwi jednak stała się niemałym zaskoczeniem, kiedy jedna z najbardziej ekskluzywnych marek samochodowych – Lamborghini, zapowiedziała, że wypuści na rynek nowy model Urus. Nie byłoby w tym nic nadzywczajnego gdyby nie fakt, że to właśnie pierwszy SUV Lamborghini. Read more Urus początkiem?

Dobre sposoby na mrozy!

Zima w tym roku jest szczególnie uciążliwa. Obfite opady śniegu i duże mrozy skutecznie utrudniają jazdę samochodem. Niestety najświeższe prognozy nie są przychylne i wszystko wskazuje na to, że mroźna zima utrzyma się aż do końca marca co nie ucieszyło kierowców. W szczególności narzekają ci, którzy nie mają do dyspozycji garażu. Samochody zostawione na noc pod gołym niebiem wymagają więcej zabiegów niż te garażowane. No właśnie, jakie błędy popełniamy najczęściej? Zapraszam na najnowszy wpis. Read more Dobre sposoby na mrozy!

Samochód z myślą o… psie?

Dzisiaj miałam okazję oglądać reklamę samochodu, który został stworzony z myślą o… czworonogach! Być może używając słów ‚został stworzony’ trochę przesadziłam bo samochód jest jednak najpierw dla ludzi 😉 ale ten pojazd został w ten sposób zaprojektowany aby bardzo ułatwić życie wszystkim fanom psiaków. Sprawdźcie sami :)! Read more Samochód z myślą o… psie?

Mały Polak na torze wyścigowym!

Czytaliście moje wpisy o samochodach dla dzieci do lat sześciu? Jeżeli myślicie, że to zabawki dla bogatych i zagranicznych dzieci to jesteście w błędzie bo mamy w Polsce genialnego chłopca, który już teraz ściga się na profesjonalnym torze, a chodzi dopiero do przedszkola! Sprawdźcie sami :). Read more Mały Polak na torze wyścigowym!

Mały kierowca ;)

Macie malucha, który ledwie zaczął chodzić, a już szykuje się do prowadzenia ‚samochodu’? Jeżeli tak, to dobrze trafiliście bowiem dzisiaj chciałabym podzielić się z wami pewną ciekawostką odnośnie tego jak rozwijać pasje u takiego malucha, a wszystko na prawdziwym przykładzie :)! Read more Mały kierowca 😉

Innowacyjny system Forda pozwoli nam zapomnieć o czerwonym świetle?!

Podajcie mi kilka sytuacji, których nie znosi każdy kierowca? Jest ich kilka? Z pewnością tak ale ja dzisiaj, zajmę się jedną. Czerwone światło… kto lubi stać na czerwonym ręka w górę! Żadnej dłoni? No tak, to mam dla was niespodziankę ;). Read more Innowacyjny system Forda pozwoli nam zapomnieć o czerwonym świetle?!