Piękne luksusowe Mondeo już na wyprzedaży!

Ford Mondeo to jeden z najładniejszych samochodów jaki ma w swojej ofercie Ford. Samochód bardzo elegancki, dynamiczny z piękną linią i nowoczesną stylistyką. To auto to prawdziwy majstersztyk w moich oczach i przyznaję szczerze, że liczę na to, że kiedyś będzie mój ;). Podobnie jak o innych samochodach Forda, miałam okazję pisać o nowym Mondeo jednak w związku z wyprzedażą rocznika postanowiłam przypomnieć wam dlaczego warto odwiedzić autoryzowane salony Forda ;).

Mondeo już niebawem będzie dostępny w promocyjnej ofercie z baaaardzo ciekawym rabatem ;)! Zainteresowani tym modelem auta z pewnością ucieszą się z faktu, że nowe Mondeo 2015 będzie dostępne z rabatem do… 10 100 złotych! Przypominam także, że nowe Mondeo z tak okazyjnym rabatem będzie dostępne wyłącznie do wyczerpania zapasów dlatego polecam się spieszyć ;).

  • Nowe Mondeo w promocji będzie dostępne w wersji z silnikiem benzynowym w wersji Ambiente, Trend, Edition, Titanium oraz Titanium Hybrid. Ceny zaczynają się od 84 900 złotych za wersję Ambiente 1.5 EcoBoost, 160 KM, a kończą na 119 600 złotych za wersje Titanium Hybrid – 2.0 Hybrid, 187 KM za 119 600 złotych.
  • Mondeo z silnikiem wysokoprężnym w promocji będzie dostępne w wersji Ambiente, Trend, Edition oraz Titanium. Ceny zaczynają się od 90 900 złotych za 1.5 TDCi, 120 KM wersja Ambiente, a kończą się na 2.0 TDCi Twin-Turbo, 210 KM za 131 600 złotych wersja Titanium.

Jak sami widzicie ceny są bardzo atrakcyjne dlatego zachęcam do wizyty w autoryzowanym salonie Forda :).

Źródło zdjęć: ford.pl

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.