Samochód z myślą o… psie? cz. 2

Dzisiaj chciałabym zaprosić wszystkich na drugi wpis o samochodzie, który został zaprojektowany w taki sposób aby zadowolić każdego… czworonoga ;)! Auto marzenie również (a może przede wszystkim ;)?!) dla fanów i posiadaczy psiaków. Jeżeli jesteście zainteresowani najpierw odsyłam do poprzedniego posta. Zachęcam do lektury – warto :).

Nissan X-Trail 4Dogs bo właśnie o tym samochodzie mowa ma w sobie wiele genialnych udogodnień dzięki czemu podróżowanie z psiakami stanie się bajecznie proste, wygodne i bezpieczne.

  • Kiedy już umyjecie psiaka i nie będziecie mieli czasu na długie suszenie za pomocą specjalnej wbudowanej suszarki wysuwanej z bagażnika, bez obaw o zdrowie i kondycję samochodu, możecie odjechać z mokrym psem. Projektanci Nissana X-Trail pomyśleli dosłownie o wszystkim. W bagażniku gdzie jest miejsce dla psiaków, zostały zamontowane specjalne wyjścia, które mają za zadanie ogrzać i osuszyć zziębniętego lub mokrego czworonoga. Jedyne co musicie zrobić to włączyć specjalny przycisk i ustawić temperaturę – bajecznie proste prawda ;)?!
  • Bagażnik został także wyposażony w specjalne uchwyty i zapięcia, które mają zabezpieczyć psiaki przed luźnym wędrowaniem po bagażniku. Przypomnę, że nieprzypięty pies stanowi duże zagrożenie dla siebie ale również dla pasażerów!
  • W samochodzie znajdziemy specjalną miskę na wodę oraz miskę z jedzeniem, która została tak zaprojektowana aby głodny piesek mógł samodzielnie wydzielić sobie porcję.
  • No i na koniec :). W bagażniku została umieszczona kamerka dzięki której możemy wszystko oglądać na ekranie, który znajduje się na kokpicie obok kierowcy.

Musicie się ze mną zgodzić, że to samochód marzeń dla każdego kierowcy, który ma psa ;)!

Źródło zdjęć: thesun.co.uk

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.