Samochód z myślą o… psie?

Dzisiaj miałam okazję oglądać reklamę samochodu, który został stworzony z myślą o… czworonogach! Być może używając słów ‚został stworzony’ trochę przesadziłam bo samochód jest jednak najpierw dla ludzi 😉 ale ten pojazd został w ten sposób zaprojektowany aby bardzo ułatwić życie wszystkim fanom psiaków. Sprawdźcie sami :)!

Pozwólcie, że zacznę od modelu samochodu o którym mowa. Chodzi o Nissana The X – Trail 4Dog. Abyście jednak nie wpadli w zbytni entuzjazm pozwólcie, że uprzedzę was, że jest to jedynie koncept! Osobiście uważam, że genialny bo faktycznie znacznie ułatwi życie zarówno właścicielom jak i samym pieskom.

  • Przede wszystkim bagażnik samochodu ma dodatkowo szerszą ramówkę aby piesi mogły spokojnie oprzeć łapkę podczas „wsiadania” – wskakiwania 😉 do pojazdu.
  • W bagażniku zostały umieszczone specjalne płaskie szufladki, które są wyposażone w akcesoria dla psów. Będzie to między innymi specjalny „prysznic” 360, dzięki któremu możemy szybko i sprawnie umyć psiaka, który mocno się zabrudził po leśnych wojażach. Drugim takim akcesorium jest specjalnie zaprojektowana psia suszarka. Idealnie sprawdzi się po szybkim myciu!
  • Kolejna szufladka ma jeszcze coś dzięki czemu nawet małe piesi będą czuły się tak jakby samochód został stworzony specjalnie dla nich ;). Wygodna, wysuwana kładka po której pieski mogą swobodnie wejść do bagażnika! Bardzo proste i jednocześnie bezpieczne rozwiązanie. Warto pamiętać, że czworonogi, które są małe mogą mieć problem ze wskoczeniem do bagażnika!

Co jeszcze ma w sobie koncept Nissana? Tego dowiecie się już niebawem – zapraszam na bloga!

Źródło zdjęć: cnet.com

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.