Samochód przyszłości

Rzadko piszę o wizualnym aspekcie samochodów ale jako, że jest to blog, który prowadzi kobieta, zdecydowałam się dodać wpis, który będzie skierowany głównie do kobiet ;). Kochani mężczyźni proszę nie zrozumcie mnie źle. Ten post może spotka się i z waszym zainteresowaniem jednak prawdopodobnie to część damska wykaże nim większe zainteresowanie. O czym będzie? Zapraszam do lektury ;).

Słyszałyście o takim samochodzie jak… Tesla? Z pewnością większość z was doskonale wie co to za marka i jakie samochody produkuje jeżeli jednak znajdzie się wśród was dziewczyna, która nie wie o czym mówię, już wyjaśniam. Tesla to amerykańskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne, które zajmuje się produkcją samochodów elektrycznych. Firma została założona w 2003 roku więc jest stosunkowo młodym przedsiębiorstwem. Na czele Tesli stoi Elon Musk, który obecnie jest również prezesem firmy.

Okay, dosyć faktów koleżanki, do rzeczy ;). Dlaczego każda, nowoczesna kobieta powinna zacząć poważnie myśleć o Tesli?

Poza szeregiem wielu zalet, główną jest to, że jest to samochód eko – w 100% elektryczny, Tesla… wygląda! Tak, myślę, że każda kobieta, której podoba się luksusowa linia Porsche, z pewnością natychmiast zakocha się w Tesli. Modeli jest kilka, a najbardziej przystępnym cenowo jest Tesla 3. Bardzo atrakcyjna, smukła bez grilla z przodu co daje nowoczesny, piękny design. Miałam okazję widzieć ten samochód na żywo i od tamtej pory muszę przyznać, że nie przestałam o nim myśleć.

Niestety samochody Tesli nie są jeszcze dostępne w Polsce ale już niebawem ma się to zmienić! Więcej informacji następnym razem.

Źródło zdjęć: google.com

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.