Samochodem na wakacje cz. II

To, że Polska jest nadal na pierwszym miejscu wybieranych destynacji podczas letniego urlopu przez większość Polaków, wszyscy już wiemy. Wiemy także, że jest to spowodowane m.in. niezależnością jaki daje samochód oraz oszczędnością czasu. Dlaczego jeszcze decydujemy się na podróżowanie autem? Zapraszam do lektury.

Wygoda

Nie mylić z niezależnością ;)! Wygoda jaką daje samochód jest nieporównywalna. Oczywiście jeżeli na drugie macie Ronaldo albo twoją mamą jest pani Kulczyk, moglobyśmy się kłócić czy prywatny samolot nie jest lepszym środkiem lokomocji jednak skupmy się na większości i zostańmy na ziemi ;). Podróżowanie samochodem daje nieograniczone możliwości. Nie tylko zawieziemy się w docelowe miejsce ale także możemy korzystać na miejscu. Wyjazd na zakupy, zmiana hotelu, wypad na pobliską plażę czy objazdowe zwiedzanie miasta. Wszystko staje się maksymalnie dostępne właśnie dzięki temu, że mamy na miejscu samochód. Nie jesteśmy ograniczeni czasowo, nie musimy trzymać się rozkładu jazdy. Nic i nikt nas nie ogranicza i to my jesteśmy panami swojej podróży.

Bagaż

Podróżowanie samochodem to również nieograniczone możliwości bagażowe. Możemy nie tylko zabrać ze sobą na wakacje wszystko to co chcemy (bez dodatkowych płatności za nadprogramowy bagaż jak to bywa w samolocie) ale także możemy przywieźć ze sobą piękne pamiątki. Wyobraźcie sobie podróż samolotem, kiedy chcecie zabrać ze sobą dwie butelki wina miejscowego, oliwę z oliwek czy piękny obraz… .

Jak sami widzicie, nie ma co się dziwić :). A wy jak najchętniej podróżujecie? Zapraszam do komentowania!

Źródło zdjęć: pixabay.com

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.