Samochody, które kochają Polki

Dzisiaj zapraszam wszystkich na drugą część wpisu o tym jakie samochody kochają Polki. Osoby, które odwiedzają mojego bloga, doskonale wiedzą, że podzieliłyśmy się na dwie grupy. O pierwszej miałam okazję już pisać – małe, zgrabne i wszędobylskie „mieszczuchy” ;). Druga grupa to totalne przeciwieństwo! Zapraszam do lektury kochane.

Samochody, które pokochały Polki to luksusowe, duże, zazwyczaj z napędem na wszystkie cztery koła pojazdy. Zdecydowanie lubimy wygodę i doceniamy innowacyjność.

Range Rover

To samochód, który kochają nie tylko Polki ale także i Polacy. Nowoczesny Range Rover stał się niezwykle popularny co bez problemu można zaobserwować na większości ulic w dużych miastach. Szybki, z napędem 4×4, wygodny i do tego bardzo atrakcyjny. Czego chcieć więcej? Niestety Range Rover ma jedną, dość dużą wadę – jest drogi. Na ten samochód mogą sobie pozwolić jedynie wybrani.

Focus Active

To samochód, który w bardzo krótkim czasie zyskał wielu wielbicieli. Trudno się dziwić bo Ford słynie z nowoczesnych rozwiązań i niezawodnych silników. Ford Focus Active to crossover o mocnej u wyrafinowanej stylistyce dzięki czemu tak bardzo podoba się kobietom. Nie ma chyba nic lepszego jak połączenie dużej mocy z delikatną kobietą prawda ;).

Mercedes

Tej marki nie muszę nikomu przedstawiać. Polki bardzo sobie chwalą luksus i wygodę za największe pieniądze. Co ciekawe jako jeden z najbardziej pożądanych modeli, wybrałyśmy model G czyli ten najbardziej kanciasty model off-roader. Niestety jest bardzo drogi dlatego dla większości pozostaje w sferze marzeń ;).

Źródło zdjęć: google.com

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.