Sezon grillowy czas start!

Dzisiaj was zaskoczę bo zamieszczę wpis o… grillowaniu ;). Tak, to nie pomyłka! Pewnie się zastanawiacie co grillowanie ma wspólnego z samochodami? Otóż bardzo dużo. Zapraszam do lektury.

Co prawda do lata jeszcze ponad dwa miesiące ale to właśnie teraz warto przygotować się na sezon grillowy. Nie wiem czy wiecie ale majówka to czas, kiedy wszyscy fani grillowania, wyciągają swoje zakurzone grille z piwnicy. No właśnie, jaki grill wybrać, kiedy nie mamy ogrodu, a balkon jest zbyt mały by rozstawić urządzenie?

W takiej sytuacji idealnym wyjściem jest grillowanie na świeżym powietrzu, gdzieś na łące, w parku czy w innym, specjalnie do tego przeznaczonym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku. Oczywiście niezbędny w tej sytuacji jest… samochód. I tak właśnie łączy się grillowanie z motoryzacją ;).

Najlepszym wyjściem jest zakup grilla węglowego. Ma on wiele zalet.

Przede wszystkim jest stosunkowo tani. Ceny zaczynają się już od 30 złotych. Wszystko zależy od tego na jaką wielkość się zdecydujemy. Im mniejsze tym mniej wymagające i tańsze. Ich zaletą jest również fakt, że można je łatwo przewieźć. Bez problemu zmieszczą się nawet do bardzo małego samochodu. Grille węglowe nie wymagają wielkich umiejętności ani dodatkowego, profesjonalnego sprzętu czy choćby stałego źródła prądu jak jest w przypadku grillów elektrycznych. Jedyne co potrzeba to tacki lub folia aluminiowa, szczypce, węgiel i rozpałka. A, no i oczywiście produktów z których przyrządzimy pyszny posiłek ;).

Nie wiem jak wy ale ja już nie mogę się doczekać, kiedy mój zapakuję mojego Forda i wybiorę się na pierwsze grillowanie :)!

Źródło zdjęć: pixabay.com

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.