Wybieramy szkółkę jazdy cz. 1

Wiecie już jakie błędy najczęściej popełniają zdający na prawo jazdy kat. „B” podczas egzaminu. Jeżeli chcecie wiedzieć na co zwrócić uwagę i jak się ustrzec przed popełnieniem błędów odsyłam do poprzednich wpisów ;). A dzisiaj zapraszam na nowy wpis o… szkołach jazdy i o tym czym kierować się podczas jej wyboru.

Wybór odpowiedniej szkoły jazdy to bardzo ważna decyzja. Od tego jaką szkołę wybierzesz zależy to jakim będziesz kierowcą i wcale nie przesadzam! Nauczyciel jazdy to istotna kwestia, ponieważ to on nauczy się podstaw i dzięki niemu nabierzesz pewnych nawyków, które później stworzą całą sylwetkę ciebie jako kierowcy. Zatem czym się kierować podczas wyboru szkółki?

  • Przede wszystkim poleca się… pocztę pantoflową czyli pytamy znajomych, kogoś z rodziny czy jest jakaś szkoła jazdy, którą polecają. Oczywiście ważne jest aby osoba polecająca sugerowała się dobrymi kryteriami czyli zapominamy o szkółce gdzie teorię można zrobić w weekend, a tak naprawdę to nie trzeba być ;). Wszystkie takie szkoły natychmiast odrzucamy! Pamiętajcie, że podczas kursu na prawo jazdy macie się uczyć! Ta wiedza może kiedyś uratować wam życie.
  • Jeżeli nie macie nikogo kto może polecić wam dobrą i sprawdzoną szkołę jazdy pozostają samodzielne poszukiwania. Możemy sprawdzić w internecie jednak raczej odradzam fora, ponieważ jest tam wiele nieprawdziwych informacji. Konkurencja jest na tyle duża, że pracownicy szkół jazdy sami wystawiają sobie nieprawdziwie oceny. Najlepiej sprawdzić ofertę w sieci, spisać wszystkie niezbędne dane i sprawdzić szkółkę osobiście.

Co sprawdzamy? Tego dowiecie się już niebawem :).

Źródło zdjęć: luzz.pl

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.